În urma acului. Românii de peste Bug

Editura Muzeul Ţăranului Român chat
Loc publicare Bucureşti
An 2014
Note S-au compus acest caiet din fragmente ale expozției În urma acului. Românii de peste Bug, alcătuită de către Simina Bădiică, Anamaria Iuga, Rodica Marinescu și Ioana Popescu.

În urma acului. Românii de peste Bug / [coord.: Ioana Popescu ; texte: Anton și Sanda Golopenția ; foto: Marius Caraman].- Bucureşti : Muzeul Ţăranului Român , 2014.
    [32] p. : il. color.
    S-au compus acest caiet din fragmente ale expozției În urma acului. Românii de peste Bug, alcătuită de către Simina Bădiică, Anamaria Iuga, Rodica Marinescu și Ioana Popescu..

I Popescu, Ioana(coord.)
    II Golopenţia, Anton (sociolog)(text)
    III Golopenția, Sanda(text)
    IV Caraman, Marius(foto.)

299 __ $aÎn urma acului. Românii de peste Bug
955 __ $a1
200 __ $aÎn urma acului. Românii de peste Bug $f[coord.: Ioana Popescu $gtexte: Anton și Sanda Golopenția $gfoto: Marius Caraman]
702 _1 $aPopescu, Ioana $4coord.
702 _1 $aGolopenţia, Anton (sociolog) $4text
702 _1 $aGolopenția, Sanda $4text
702 _1 $aCaraman, Marius $4foto.
210 __ $aBucureşti $cMuzeul Ţăranului Român $d2014
215 __ $a[32] p. $cil. color
300 __ $aS-au compus acest caiet din fragmente ale expozției În urma acului. Românii de peste Bug, alcătuită de către Simina Bădiică, Anamaria Iuga, Rodica Marinescu și Ioana Popescu.
Nu sunt exemplare disponibile pentru rezervare

Lăsați un comentariu