Editura Muzeul Judeţean Satu Mare chat
Loc publicare Satu Mare
An [2012]
Note Această publicaţie apare în cadrul Proiectului "Studiu de cercetare și conservare a patrimoniului cultural transfrontalier”
Donație Viorel și Doina Ciubotă
storage

Conține volumele... (Nivel subset)

Episcopia greco-catolică de Mukacevo : documente = Mukacivsika greko-katoliţika eparhia : dokumenti.- Satu Mare : Muzeul Judeţean Satu Mare , [2012].
    1 CD eBook.- (Parteneriat fără frontiere).
    Donație Viorel și Doina Ciubotă.

I Rus, Vasile (1956-)(coord.)
    II Bălu, Daniela(coord.)
    III Ciubotă, Viorel(coord.)

299 __ $aEpiscopia greco-catolică de Mukacevo : documente = Mukacivsika greko-katoliţika eparhia : dokumenti Vol. 2
462 __ $tEpiscopia greco-catolică de Mukacevo : documente = Mukacivsika greko-katoliţika eparhia : dokumenti
955 __ $a1
200 __ $aEpiscopia greco-catolică de Mukacevo : documente $dMukacivsika greko-katoliţika eparhia : dokumenti $hVol. 2
702 _1 $aRus, Vasile (1956-) $4coord.
702 _1 $aBălu, Daniela $4coord.
702 _1 $4coord. $aCiubotă, Viorel
210 __ $aSatu Mare $cMuzeul Judeţean Satu Mare $d[2012]
215 __ $a1 CD eBook
300 __ $aAceastă publicaţie apare în cadrul Proiectului "Studiu de cercetare și conservare a patrimoniului cultural transfrontalier”