> > Analiza experimentală a tensiunilor : bazele teoretice ale metodelor tensometrice şi indicaţii practice privind utilizarea acestora 1976 Vol. 1:
Conținut înAnaliza experimentală a tensiunilor : bazele teoretice ale metodelor tensometrice şi indicaţii practice privind utilizarea acestora 1976 Informatii suplimentare despre Analiza experimentală a tensiunilor : bazele teoretice ale metodelor tensometrice şi indicaţii practice privind utilizarea acestora 1976

2 / 2  exemplare disponibile

Notă generală: Bibliogr. p. 554-558
Analiza experimentală a tensiunilor : bazele teoretice ale metodelor tensometrice şi indicaţii practice privind utilizarea acestora 1976 Vol. 1: [ Carte ] . - 560 p. : fig.
TitluAnaliza experimentală a tensiunilor : bazele teoretice ale metodelor tensometrice şi indicaţii practice privind utilizarea acestora 1976 Vol. 1:
560 p. : fig.
200##a Analiza experimentală a tensiunilor : bazele teoretice ale metodelor tensometrice şi indicaţii practice privind utilizarea acestora 1976 Vol. 1:
215##a 560 p. : fig.
299##a Analiza experimentală a tensiunilor : bazele teoretice ale metodelor tensometrice şi indicaţii practice privind utilizarea acestora 1976 Vol. 1:
300##a Bibliogr. p. 554-558
461##t Analiza experimentală a tensiunilor : bazele teoretice ale metodelor tensometrice şi indicaţii practice privind utilizarea acestora 1976