> > Analiza experimentală a tensiunilor : bazele teoretice ale metodelor tensometrice şi indicaţii practice privind utilizarea acestora 1976
EdituraEditura Tehnică Bucureşti Informatii suplimentare despre Editura Tehnică   Bucureşti
Locul publicăriiBucureşti
Data publicării1976
Caracteristicimonografie
Tematicamăsurări electrice Informatii suplimentare despre măsurări electrice
ConțineAnaliza experimentală a tensiunilor : bazele teoretice ale metodelor tensometrice şi indicaţii practice privind utilizarea acestora 1976 Vol. 1: Informatii suplimentare despre Analiza experimentală a tensiunilor : bazele teoretice ale metodelor tensometrice şi indicaţii practice privind utilizarea acestora 1976 Vol. 1:
Analiza experimentală a tensiunilor : bazele teoretice ale metodelor tensometrice şi indicaţii practice privind utilizarea acestora 1976 Vol. 2: Informatii suplimentare despre Analiza experimentală a tensiunilor : bazele teoretice ale metodelor tensometrice şi indicaţii practice privind utilizarea acestora 1976 Vol. 2:

Analiza experimentală a tensiunilor : bazele teoretice ale metodelor tensometrice şi indicaţii practice privind utilizarea acestora 1976 [ Carte ] / Acad. prof. dr. P. S. Theocaris, dr. ing. C. Atanasiu, prof. dr. ing. L. Boleanţu... ; Coordonator: Prof. dr. doc. ing. D. R. Mocanu . - Loc publicare: Bucureşti , 1976 , Editura Tehnică Bucureşti : Mocanu, Dumitru R. (ing.) [ coord. ] . - 2 vol.
TitluAnaliza experimentală a tensiunilor : bazele teoretice ale metodelor tensometrice şi indicaţii practice privind utilizarea acestora 1976
Coautor
EditorMocanu, Dumitru R. (ing.) (coord.) Informatii suplimentare despre Mocanu, Dumitru R. (ing.)
Locul publicăriiBucureşti
Data publicării1976
LimbaRomână
Caracteristicimonografie
Tematicamăsurări electrice Informatii suplimentare despre măsurări electrice
Indice CZU621.317.32
2 vol.
Divizionara62/64
101##a rum
200##a Analiza experimentală a tensiunilor : bazele teoretice ale metodelor tensometrice şi indicaţii practice privind utilizarea acestora 1976
200##f Acad. prof. dr. P. S. Theocaris, dr. ing. C. Atanasiu, prof. dr. ing. L. Boleanţu... ; Coordonator: Prof. dr. doc. ing. D. R. Mocanu
210##c Editura Tehnică Bucureşti
210##a Bucureşti
210##d 1976
215##a 2 vol.
299##a Analiza experimentală a tensiunilor : bazele teoretice ale metodelor tensometrice şi indicaţii practice privind utilizarea acestora 1976 [Carte tipărită]
462##t Analiza experimentală a tensiunilor : bazele teoretice ale metodelor tensometrice şi indicaţii practice privind utilizarea acestora 1976 Vol. 1:
462##t Analiza experimentală a tensiunilor : bazele teoretice ale metodelor tensometrice şi indicaţii practice privind utilizarea acestora 1976 Vol. 2:
606##a măsurări electrice
608##a monografie
675##a 621.317.32
686##a 62/64
701##a Atanasiu, C.
701##a Boleanţu, Lazăr
701##a Buga, Mihai
701##a Burada, C. (ing.)
701##a Mocanu, Dumitru R. (ing.)
702##a Mocanu, Dumitru R. (ing.)
702##4 coord.
975##a 621.317.32