> > ABC-ul cineastului amator. Partea II-a: Cu paşi repezi
ABC-ul cineastului amator. Partea II-a: Cu paşi repezi
Autor
EdituraEditura Tehnică Bucureşti Informatii suplimentare despre Editura Tehnică   Bucureşti
Locul publicăriiBucureşti
Data publicării1970
Caracteristicimonografie
Tematicaartă cinematografică Informatii suplimentare despre artă cinematografică
ConțineABC-ul cineastului amator. Partea II-a: Cu paşi repezi Vol.3: Informatii suplimentare despre ABC-ul cineastului amator. Partea II-a: Cu paşi repezi Vol.3:
ABC-ul cineastului amator. Partea II-a: Cu paşi repezi Vol.4: Informatii suplimentare despre ABC-ul cineastului amator. Partea II-a: Cu paşi repezi Vol.4:
ABC-ul cineastului amator. Partea II-a: Cu paşi repezi Vol.5: Informatii suplimentare despre ABC-ul cineastului amator. Partea II-a: Cu paşi repezi Vol.5:

ABC-ul cineastului amator. Partea II-a: Cu paşi repezi [ Carte ] / (Trad. din limba franceză) [după ediţia a 2-a de colectivul conf. ing. Constantin Pivniceru] . - Loc publicare: Bucureşti , 1970 , Editura Tehnică Bucureşti : Boyer, Pierre : Pivniceru, Constantin [ trad. ] . - 3 vol. cu fig
TitluABC-ul cineastului amator. Partea II-a: Cu paşi repezi
Autor
Coautor
EditorPivniceru, Constantin (trad.) Informatii suplimentare despre Pivniceru, Constantin
Locul publicăriiBucureşti
Data publicării1970
LimbaRomână
Caracteristicimonografie
Indice CZU791.43+778.5
3 vol. cu fig
Divizionara78/79
101##a rum
200##a ABC-ul cineastului amator. Partea II-a: Cu paşi repezi
200##f (Trad. din limba franceză) [după ediţia a 2-a de colectivul conf. ing. Constantin Pivniceru]
210##c Editura Tehnică Bucureşti
210##a Bucureşti
210##d 1970
215##a 3 vol. cu fig
299##a ABC-ul cineastului amator. Partea II-a: Cu paşi repezi [Carte tipărită]
462##t ABC-ul cineastului amator. Partea II-a: Cu paşi repezi Vol.3:
462##t ABC-ul cineastului amator. Partea II-a: Cu paşi repezi Vol.4:
462##t ABC-ul cineastului amator. Partea II-a: Cu paşi repezi Vol.5:
606##a artă cinematografică
608##a monografie