> > ABC-ul calculatoarelor electronice utilizate în organizarea sistemelor de informare documentară
EdituraInstitutul Naţional de Informare şi Documentare Ştiinţifică şi Tehnică Informatii suplimentare despre Institutul Naţional de Informare şi Documentare Ştiinţifică şi Tehnică
Locul publicăriiBucureşti
Data publicării1973
Caracteristicimonografie
Tematicamaşini de calcul Informatii suplimentare despre maşini de calcul
ConțineABC-ul calculatoarelor electronice utilizate în organizarea sistemelor de informare documentară Vol.1: Informatii suplimentare despre ABC-ul calculatoarelor electronice utilizate în organizarea sistemelor de informare documentară Vol.1:
ABC-ul calculatoarelor electronice utilizate în organizarea sistemelor de informare documentară Vol.2: Informatii suplimentare despre ABC-ul calculatoarelor electronice utilizate în organizarea sistemelor de informare documentară Vol.2:

ABC-ul calculatoarelor electronice utilizate în organizarea sistemelor de informare documentară [ Carte ] . - Loc publicare: Bucureşti , 1973 , Institutul Naţional de Informare şi Documentare Ştiinţifică şi Tehnică . - 2 vol.
TitluABC-ul calculatoarelor electronice utilizate în organizarea sistemelor de informare documentară
Autor colectiv/Corporație
Locul publicăriiBucureşti
Data publicării1973