> > A technika vivmányai az utolsó száz évben Hollós J.
A technika vivmányai az utolsó száz évben Hollós J.
EdituraKiadja az Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Részvénytársulat Informatii suplimentare despre Kiadja az Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Részvénytársulat
Locul publicăriiBudapest
Tematicatehnică Informatii suplimentare despre tehnică
ConțineA technika vivmányai az utolsó száz évben Hollós J. I Rész: Informatii suplimentare despre A technika vivmányai az utolsó száz évben Hollós J. I Rész:

A technika vivmányai az utolsó száz évben Hollós J. [ Carte ] / szerkesztette Hollós József és Pfeifer Ignác . - Loc publicare: Budapest , Kiadja az Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Részvénytársulat : Hollós József [ edit. ] : Pfeifer Ignác [ edit. ] . - vol.
TitluA technika vivmányai az utolsó száz évben Hollós J.
szerkesztette Hollós József és Pfeifer Ignác
EditorHollós József (edit.) Informatii suplimentare despre Hollós József, Pfeifer Ignác (edit.) Informatii suplimentare despre Pfeifer Ignác
Locul publicăriiBudapest
LimbaMaghiara
Tematicatehnică Informatii suplimentare despre tehnică
vol.
Divizionara62/64
101##a hun
200##a A technika vivmányai az utolsó száz évben Hollós J.
200##f szerkesztette Hollós József és Pfeifer Ignác
210##c Kiadja az Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Részvénytársulat
210##a Budapest
215##a vol.