> > A román nemzetiségi törekvések története és jelenlegi állapota
A román nemzetiségi törekvések története és jelenlegi állapota
Autor
EdituraLampel Róbert (Wodianer F. és Fiai) Informatii suplimentare despre Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai)
Locul publicăriiBudapest
Tematicaistorie Informatii suplimentare despre istorie, România Informatii suplimentare despre România
ConțineA román nemzetiségi törekvések története és jelenlegi állapota I Kötet: Informatii suplimentare despre A román nemzetiségi törekvések története és jelenlegi állapota I Kötet:
A román nemzetiségi törekvések története és jelenlegi állapota II Kötet: Informatii suplimentare despre A román nemzetiségi törekvések története és jelenlegi állapota II Kötet:

A román nemzetiségi törekvések története és jelenlegi állapota [ Carte ] / Jancsó Benedek . - Loc publicare: Budapest , Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai) : Jancsó Benedek . - vol.
TitluA román nemzetiségi törekvések története és jelenlegi állapota
Jancsó Benedek
Autor
Locul publicăriiBudapest