> > A magyarországi népoktatásügy kereskedelmi és ipari szakoktatás szervezete és közigazgatása 2 kötet:
Data publicării1898

A magyarországi népoktatásügy kereskedelmi és ipari szakoktatás szervezete és közigazgatása 2 kötet: [ Carte ] , 1898 . - 1014 p.
    TitluA magyarországi népoktatásügy kereskedelmi és ipari szakoktatás szervezete és közigazgatása 2 kötet:
    Data publicării1898
    200##a A magyarországi népoktatásügy kereskedelmi és ipari szakoktatás szervezete és közigazgatása 2 kötet:
    210##d 1898
    299##a A magyarországi népoktatásügy kereskedelmi és ipari szakoktatás szervezete és közigazgatása 2 kötet:
    461##t A magyarországi népoktatásügy kereskedelmi és ipari szakoktatás szervezete és közigazgatása