> > A magyarországi népoktatásügy kereskedelmi és ipari szakoktatás szervezete és közigazgatása 1 kötet:
Data publicării1893

A magyarországi népoktatásügy kereskedelmi és ipari szakoktatás szervezete és közigazgatása 1 kötet: [ Carte ] , 1893 . - 906 p.
    TitluA magyarországi népoktatásügy kereskedelmi és ipari szakoktatás szervezete és közigazgatása 1 kötet:
    Data publicării1893
    200##a A magyarországi népoktatásügy kereskedelmi és ipari szakoktatás szervezete és közigazgatása 1 kötet:
    210##d 1893
    299##a A magyarországi népoktatásügy kereskedelmi és ipari szakoktatás szervezete és közigazgatása 1 kötet:
    461##t A magyarországi népoktatásügy kereskedelmi és ipari szakoktatás szervezete és közigazgatása