> > A magyarországi középiskolák rendje : törvényeink, szabályzataink, utansításaink és rendeleteink alapján I Kötet:
Conținut înA magyarországi középiskolák rendje : törvényeink, szabályzataink, utansításaink és rendeleteink alapján Informatii suplimentare despre A magyarországi középiskolák rendje : törvényeink, szabályzataink, utansításaink és rendeleteink alapján

2 / 2  exemplare disponibile

Notă generală: A középiskolákra vonatkozó törvényeink. Középiskloláink kormányzata és felügyelete. Az oktatás rendje.
A magyarországi középiskolák rendje : törvényeink, szabályzataink, utansításaink és rendeleteink alapján I Kötet: [ Carte ] . - XVIII + 367 p.
TitluA magyarországi középiskolák rendje : törvényeink, szabályzataink, utansításaink és rendeleteink alapján I Kötet:
Indice CZU373.5(439)
Indice CZU097 A Nagybányai Magyar Kiraly Állami Gimnázium Tanári könyvtára
Indice CZU097 A Nagybányai Magyar Kiraly Állami Fögymnasium Tanári Könyvtára
XVIII + 367 p.
200##a A magyarországi középiskolák rendje : törvényeink, szabályzataink, utansításaink és rendeleteink alapján I Kötet:
215##a XVIII + 367 p.
299##a A magyarországi középiskolák rendje : törvényeink, szabályzataink, utansításaink és rendeleteink alapján I Kötet:
300##a A középiskolákra vonatkozó törvényeink. Középiskloláink kormányzata és felügyelete. Az oktatás rendje.
461##t A magyarországi középiskolák rendje : törvényeink, szabályzataink, utansításaink és rendeleteink alapján
675##a 373.5(439)
675##a 097 A Nagybányai Magyar Kiraly Állami Gimnázium Tanári könyvtára