> > A magyar nemzeti irodalom története : Középiskolák VII-VIII. osztálya számára II Kötet:

Notă generală: Numerotarea paginilor se face în continuare de la volumul I, de la pagina 291 la pagina 782
Notă generală: Lipsă pagină de titlu
A magyar nemzeti irodalom története : Középiskolák VII-VIII. osztálya számára II Kötet: [ Carte ] . - 492 p.
TitluA magyar nemzeti irodalom története : Középiskolák VII-VIII. osztálya számára II Kötet:
200##a A magyar nemzeti irodalom története : Középiskolák VII-VIII. osztálya számára II Kötet:
299##a A magyar nemzeti irodalom története : Középiskolák VII-VIII. osztálya számára II Kötet:
300##a Numerotarea paginilor se face în continuare de la volumul I, de la pagina 291 la pagina 782
300##a Lipsă pagină de titlu