> > A magyar flóra és vegetáció rendszertani-növényföldrajzi kézikönyve = Synopsis systematico-geobotanica florae vegetationisque Hungariae : magyarország növényföldrajza és magasdabb szervezettségű (száras) növényeinek rendszertani feldolgozása, ökológiai-növényföldrajzi jellemzése Vol.5:
Conținut înA magyar flóra és vegetáció rendszertani-növényföldrajzi kézikönyve = Synopsis systematico-geobotanica florae vegetationisque Hungariae : magyarország növényföldrajza és magasdabb szervezettségű (száras) növényeinek rendszertani feldolgozása, ökológiai-növényföldrajzi jellemzése Informatii suplimentare despre A magyar flóra és vegetáció rendszertani-növényföldrajzi kézikönyve = Synopsis systematico-geobotanica florae vegetationisque Hungariae : magyarország növényföldrajza és magasdabb szervezettségű (száras) növényeinek rendszertani feldolgozása, ökológiai-növényföldrajzi jellemzése

A magyar flóra és vegetáció rendszertani-növényföldrajzi kézikönyve = Synopsis systematico-geobotanica florae vegetationisque Hungariae : magyarország növényföldrajza és magasdabb szervezettségű (száras) növényeinek rendszertani feldolgozása, ökológiai-növényföldrajzi jellemzése Vol.5: [ Carte ] . - 724 p.
TitluA magyar flóra és vegetáció rendszertani-növényföldrajzi kézikönyve = Synopsis systematico-geobotanica florae vegetationisque Hungariae : magyarország növényföldrajza és magasdabb szervezettségű (száras) növényeinek rendszertani feldolgozása, ökológiai-növényföldrajzi jellemzése Vol.5:
200##a A magyar flóra és vegetáció rendszertani-növényföldrajzi kézikönyve = Synopsis systematico-geobotanica florae vegetationisque Hungariae : magyarország növényföldrajza és magasdabb szervezettségű (száras) növényeinek rendszertani feldolgozása, ökológiai-növényföldrajzi jellemzése Vol.5:
299##a A magyar flóra és vegetáció rendszertani-növényföldrajzi kézikönyve = Synopsis systematico-geobotanica florae vegetationisque Hungariae : magyarország növényföldrajza és magasdabb szervezettségű (száras) növényeinek rendszertani feldolgozása, ökológiai-növényföldrajzi jellemzése Vol.5:
461##t A magyar flóra és vegetáció rendszertani-növényföldrajzi kézikönyve = Synopsis systematico-geobotanica florae vegetationisque Hungariae : magyarország növényföldrajza és magasdabb szervezettségű (száras) növényeinek rendszertani feldolgozása, ökológiai-növényföldrajzi jellemzése