> > A II. országos és egyetemes tanügyi kongresszus naplója
A II. országos és egyetemes tanügyi kongresszus naplója
EdituraKiadja a Kongresszus Végrehajtó Bizottsága Informatii suplimentare despre Kiadja a Kongresszus Végrehajtó Bizottsága
Locul publicăriiBudapest
Tematicaeducaţie Informatii suplimentare despre educaţie
ConțineA II. országos és egyetemes tanügyi kongresszus naplója I Kötet : I Rész: Informatii suplimentare despre A II. országos és egyetemes tanügyi kongresszus naplója I Kötet : I Rész:
A II. országos és egyetemes tanügyi kongresszus naplója I Kötet : II Rész: Informatii suplimentare despre A II. országos és egyetemes tanügyi kongresszus naplója I Kötet : II Rész:
A II. országos és egyetemes tanügyi kongresszus naplója II Kötet: Informatii suplimentare despre A II. országos és egyetemes tanügyi kongresszus naplója II Kötet:

A II. országos és egyetemes tanügyi kongresszus naplója [ Carte ] / szerkesztették Nagy László ; Dr. Beke Manó ; Dr. Kovács János ; Hajós Mihály . - Loc publicare: Budapest , Kiadja a Kongresszus Végrehajtó Bizottsága : Nagy László [ edit. ] : Beke Manó [ edit. ] : Kovács János [ edit. ] : Hajós Mihály [ edit. ] . - vol.
TitluA II. országos és egyetemes tanügyi kongresszus naplója
szerkesztették Nagy László ; Dr. Beke Manó ; Dr. Kovács János ; Hajós Mihály
EditorNagy László (edit.) Informatii suplimentare despre Nagy László, Beke Manó (edit.) Informatii suplimentare despre Beke Manó, Kovács János (edit.) Informatii suplimentare despre Kovács János, Hajós Mihály (edit.) Informatii suplimentare despre Hajós Mihály
Locul publicăriiBudapest