> > A gimnáziumok ügyigazgatására vonatkozó rendeletek gyüjteménye
A gimnáziumok ügyigazgatására vonatkozó rendeletek gyüjteménye
EdituraKirályi Magyar Egyetemi Nyomda Informatii suplimentare despre Királyi Magyar Egyetemi Nyomda
Locul publicăriiBudapest
Data publicării1942
Tematicaînvăţământ Informatii suplimentare despre învăţământ, Ungaria Informatii suplimentare despre Ungaria
ConțineA gimnáziumok ügyigazgatására vonatkozó rendeletek gyüjteménye 1 Kötet: Informatii suplimentare despre A gimnáziumok ügyigazgatására vonatkozó rendeletek gyüjteménye 1 Kötet:
A gimnáziumok ügyigazgatására vonatkozó rendeletek gyüjteménye 2 Kötet: Informatii suplimentare despre A gimnáziumok ügyigazgatására vonatkozó rendeletek gyüjteménye 2 Kötet:

A gimnáziumok ügyigazgatására vonatkozó rendeletek gyüjteménye [ Carte ] / Szerkesztette dr. Jámbor György . - Loc publicare: Budapest , 1942 , Királyi Magyar Egyetemi Nyomda : Jámbor György [ edit. ] . - vol.
TitluA gimnáziumok ügyigazgatására vonatkozó rendeletek gyüjteménye
Szerkesztette dr. Jámbor György
EditorJámbor György (edit.) Informatii suplimentare despre Jámbor György
Locul publicăriiBudapest