> > A bűnkisérlet és bevégzett bűncselekmény a tettesség és részesség tana
A bűnkisérlet és bevégzett bűncselekmény a tettesség és részesség tana
Autor
EdituraKiadja a Magyar Tudományos Akadémia Informatii suplimentare despre Kiadja a Magyar Tudományos Akadémia
Locul publicăriiBudapest
Data publicării1885-1887
Tematicainfracţiuni Informatii suplimentare despre infracţiuni
ConțineA bűnkisérlet és bevégzett bűncselekmény a tettesség és részesség tana 1 Kötet: Informatii suplimentare despre A bűnkisérlet és bevégzett bűncselekmény a tettesség és részesség tana 1 Kötet:
A bűnkisérlet és bevégzett bűncselekmény a tettesség és részesség tana 2 Kötet: Informatii suplimentare despre A bűnkisérlet és bevégzett bűncselekmény a tettesség és részesség tana 2 Kötet:

A bűnkisérlet és bevégzett bűncselekmény a tettesség és részesség tana [ Carte ] / Irta dr. Wlassics Gyula . - Loc publicare: Budapest , 1885-1887 , Kiadja a Magyar Tudományos Akadémia : Wlassics Gyula . - vol.
TitluA bűnkisérlet és bevégzett bűncselekmény a tettesség és részesség tana
Irta dr. Wlassics Gyula
Autor
Locul publicăriiBudapest