> > A budapesti királyi magyar tudomány-egyetem könyvtárának czímjegyzéke
A budapesti királyi magyar tudomány-egyetem könyvtárának czímjegyzéke
EdituraNyomatott a magyar kiraly egyetemi könyvnyomdában Informatii suplimentare despre Nyomatott a magyar kiraly egyetemi könyvnyomdában
Locul publicăriiBudapest
Tematicacatalog de bibliotecă Informatii suplimentare despre catalog de bibliotecă, biblioteci Informatii suplimentare despre biblioteci
ConțineA budapesti királyi magyar tudomány-egyetem könyvtárának czímjegyzéke 3 Kötet: Informatii suplimentare despre A budapesti királyi magyar tudomány-egyetem könyvtárának czímjegyzéke 3 Kötet:
A budapesti királyi magyar tudomány-egyetem könyvtárának czímjegyzéke 9 Kötet: Informatii suplimentare despre A budapesti királyi magyar tudomány-egyetem könyvtárának czímjegyzéke 9 Kötet:
A budapesti királyi magyar tudomány-egyetem könyvtárának czímjegyzéke 11 Kötet: Informatii suplimentare despre A budapesti királyi magyar tudomány-egyetem könyvtárának czímjegyzéke 11 Kötet:
A budapesti királyi magyar tudomány-egyetem könyvtárának czímjegyzéke 15 Kötet: Informatii suplimentare despre A budapesti királyi magyar tudomány-egyetem könyvtárának czímjegyzéke 15 Kötet:

A budapesti királyi magyar tudomány-egyetem könyvtárának czímjegyzéke [ Carte ] . - Loc publicare: Budapest , Nyomatott a magyar kiraly egyetemi könyvnyomdában . - vol.
TitluA budapesti királyi magyar tudomány-egyetem könyvtárának czímjegyzéke
Locul publicăriiBudapest
LimbaMaghiara
Indice CZU017.1:027.7(439 Budapest)