> > A Biblia és az ujabb fölfödözések Palesztinában, Egyptomban s Asszyriában
A Biblia és az ujabb fölfödözések Palesztinában, Egyptomban s Asszyriában
Autor
EdituraPleitz Fer. Pál Könyvnyomdája Informatii suplimentare despre Pleitz Fer. Pál Könyvnyomdája
Locul publicăriiNagybecskerek
Data publicării1894
TematicaBiblia Informatii suplimentare despre Biblia, teologie Informatii suplimentare despre teologie
ConțineA Biblia és az ujabb fölfödözések Palesztinában, Egyptomban s Asszyriában I Kötet: Informatii suplimentare despre A Biblia és az ujabb fölfödözések Palesztinában, Egyptomban s Asszyriában I Kötet:
A Biblia és az ujabb fölfödözések Palesztinában, Egyptomban s Asszyriában II Kötet: Informatii suplimentare despre A Biblia és az ujabb fölfödözések Palesztinában, Egyptomban s Asszyriában II Kötet:
A Biblia és az ujabb fölfödözések Palesztinában, Egyptomban s Asszyriában III Kötet: Informatii suplimentare despre A Biblia és az ujabb fölfödözések Palesztinában, Egyptomban s Asszyriában III Kötet:

A Biblia és az ujabb fölfödözések Palesztinában, Egyptomban s Asszyriában [ Carte ] / Vigouroux F. ; fordította Schmidt József . - Loc publicare: Nagybecskerek , 1894 , Pleitz Fer. Pál Könyvnyomdája : Vigouroux, F. : Schmidt, József [ edit. ] . - vol.
TitluA Biblia és az ujabb fölfödözések Palesztinában, Egyptomban s Asszyriában
Vigouroux F. ; fordította Schmidt József
Autor
EditorSchmidt, József (edit.) Informatii suplimentare despre Schmidt, József