> > O nouă apariție editorială: Cuhea Voievodală
TitluGraiul Maramureşului Informatii suplimentare despre Graiul Maramureşului
Data publicării2019-08-07
Nume de persoana ca subiectNăsui, Lazăr Informatii suplimentare despre Năsui, Lazăr, Mandric, Adrian Teodor (filolog) Informatii suplimentare despre Mandric, Adrian Teodor (filolog), Gherheş, Ilie (muzeograf) (1962-) Informatii suplimentare despre Gherheş, Ilie (muzeograf) (1962-), Dăncuş, Mihai (muzeograf) Informatii suplimentare despre Dăncuş, Mihai (muzeograf), Ţelman, Ion (profesor, muzeograf) Informatii suplimentare despre Ţelman, Ion (profesor, muzeograf), Andreica, Ştefan (1974) Informatii suplimentare despre Andreica, Ştefan (1974)
Categoria de subiectsimpozion
Tematicasimpozion Informatii suplimentare despre simpozion, istorie Informatii suplimentare despre istorie, Cuhea Informatii suplimentare despre Cuhea

O nouă apariție editorială: Cuhea Voievodală [ Articol ] / Prof. Aurel Ghilezan , 2019-08-07 : Ghilezan, Aurel (prof.) (profesor)
TitluGraiul Maramureşului Informatii suplimentare despre Graiul Maramureşului
TitluO nouă apariție editorială: Cuhea Voievodală