> > Grigore Cartianu - lansare de carte la Vișeu de Sus
TitluGraiul Maramureşului Informatii suplimentare despre Graiul Maramureşului
Data publicării2018-03-12
Categoria de subiectlansare de carte
Instituţia subiectMuzeul de istorie şi etnografie (Vişeu de Sus) Informatii suplimentare despre Muzeul de istorie şi etnografie (Vişeu de Sus)
TematicaCartianu, Grigore Informatii suplimentare despre Cartianu, Grigore, ziarişti Informatii suplimentare despre ziarişti, Revoluţia din 1989 Informatii suplimentare despre Revoluţia din 1989

Grigore Cartianu - lansare de carte la Vișeu de Sus [ Articol ] / Prof. Aurel Ghilezan , 2018-03-12 : Ghilezan, Aurel (prof.) (profesor)
TitluGraiul Maramureşului Informatii suplimentare despre Graiul Maramureşului
TitluGrigore Cartianu - lansare de carte la Vișeu de Sus
Prof. Aurel Ghilezan
Data publicării2018-03-12
LimbaRomână
Categoria de subiectlansare de carte
Indice CZU070.42(498)
Indice CZU323.27(498) "1989 "